b_150_100_16777215_00_images_plakat_JGO.jpg

Szanowni Państwo,

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie promocyjno-handlowej pn. XII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2017, połączonej z Ogólnopolską Wystawą Królików, która odbędzie się w dniach  30 września-1 października br. na terenie naszego Ośrodka.

Jesienna Giełda Ogrodnicza to cykliczna plenerowa impreza promocyjno-handlowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ogrodników i rolników, instytucji okołorolniczych i przedsiębiorców.

Towarzyszyć będą jej okolicznościowe wystawy, pokazy, konkursy, kiermasze, a także konferencja.

W tym roku wyżej wymieniona impreza już po raz czwarty połączona będzie z organizacją Podkarpackiego Święta Winobrania oraz po raz pierwszy z Ogólnopolską Wystawą Królików.

 

W programie przewidziano m.in.:

-  wystawy rodzimych owoców i warzyw, winogron i win, przetworów owocowo-warzywnych, miodów i innych produktów pszczelich,

-  konferencję: „Innowacyjne metody chowu i hodowli królików”,

-  ocenę hodowlaną i wystawę królików,

-  prezentację firm i instytucji działających w rolnictwie i przemyśle owocowo-warzywnym,

-  kiermasz materiału szkółkarskiego, krzewów winorośli, nasion i kwiatów,

- prezentację stowarzyszeń winiarskich działających na Podkarpaciu,

- pokaz maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji ogrodniczej,

-  konkursy promujące przetwórstwo owoców i warzyw,

- pokaz przygotowania potraw z mięsa króliczego przez Pawła Gradowskiego – finalistę 5 edycji programu MasterChef,

- pokaz carvingu,

-  podsumowanie konkursów: „Agroliga 2017”, „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne”, „Najlepsza zagroda edukacyjna”,

-  prezentację kół gospodyń wiejskich,

-  kiermasz rękodzieła ludowego,

-  występy kapel i zespołów folklorystycznych,

-  liczne atrakcje dla zwiedzających.

Uczestnikami giełdy będą firmy krajowe i zagraniczne, produkcyjne i handlowe, instytucje naukowe oraz pracujące na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

Będzie istniała możliwość promocji własnej firmy, produkowanych wyrobów, nawiązania nowych kontaktów oraz sprzedaż własnych produktów.

W czasie trwania imprezy będzie prowadzona sprzedaż materiału szkółkarskiego – użytkowego, ozdobnego, nasion kwiatów, specjalistycznych środków do produkcji ogrodniczej itp.

Serdecznie zapraszam Państwa do uczestnictwa w wystawie, pokazach, konkursach, kiermaszach i konferencji, wyrażając przekonanie, iż uczestnictwo w niej przyczyni się do promocji Państwa Firmy.

Wzorem lat ubiegłych oferujemy miejsca wystawiennicze w przepięknej scenerii pałacowo-parkowej. Proponujemy miejsca wystawowe w terenie otwartym (tereny zieleni i utwardzone).

Wpłatę proszę przekazać na konto Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego,
ul. Tkaczowa 146, 36-040 Boguchwała, na rachunek nr 30113011050005202500200006.

Po otrzymaniu wpłaty, PODR w Boguchwale prześle fakturę VAT na otrzymaną kwotę.

Brak wpłaty na nasze konto do dnia 26 września 2017 r. spowoduje, że Państwa zgłoszenie do udziału w imprezie nie będzie brane pod uwagę.

Szczegółowych informacji dotyczących uczestnictwa, organizacji wystaw, rezerwacji miejsca do prezentacji w PODR w Boguchwale udzielają i zgłoszenia przyjmują:

- Marek Wójcik, tel. 17  87 01 547, kom. 723 977 674,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Sekretariat PODR w Boguchwale, tel. 17 87 01 507, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor PODR

Robert Pieszczoch