PODBR
PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Podatek od nieruchomości

Kto płaci podatki od nieruchomości?

Prowadzenie rachunkowości rolnej PL FADN w 2022 roku na terenie woj. podkarpackiego

Rachunkowość rolna PL FADN jest to Sieć Danych Rachunkowości Gospodarstw Rolnych (skrót od nazwy w jęz. angielskim: Farm Accountancy Data (...)

Wsparcie

03.10.2022
Wsparcie dla przetwórstwa z Krajowego Planu Odbudowy

Wsparcie dla przetwórstwa z Krajowego Planu Odbudowy

Nawet pół miliona zł na RHD może otrzymać rolnik w ramach pomocy z KPO

Podmioty ekonomii społecznej – funkcjonowanie i finansowanie

Ekonomia społeczna to sfera aktywności obywatelskiej i społecznej, która poprzez działalność gospodarczą i działalność pożytku publicznego służy: integracji zawodowej i społecznej (...)

Wybrano bezpieczne gospodarstwa rolne

Wybrano bezpieczne gospodarstwa rolne

Czy jarzębina jest jadalna?

Jarzębina w Polsce jest bardzo znana i ceniona jako wartościowy i zdrowy owoc, potoczna nazwa to „jarząb zwyczajny”. Wrzesień i (...)

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają osoby zainteresowanie zielarstwem na szkolenie nt :

"Ekologiczny zbiór i wprowadzanie do uprawy roślin leczniczych w rejonach podgórskich". Szkolenie odbędzie się w dniu 7 października (piątek), w godzinach (...)

Warsztaty edukacyjno-kulinarne " Efektywne wykorzystanie w lokalnej turystyce i gastronomii potencjału hodowlanego ras rodzimych".

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy, w partnerstwie z Małopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, zapraszają na udział w jednodniowych warsztatach  (...)

Prace przygotowawcze do VI Ogólnopolskiej Wystawy Królików i III Ogólnopolskiej Wystawy Królików Młodych dobiegają końca.

Czekamy na przyjazd pierwszych hodowców, którzy będą prezentowali swój dorobek hodowlany.

Konkursy

23.09.2022
Cenne z natury — konkurs skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich

Cenne z natury — konkurs skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich

Jednym z działań promocyjnych, które służą wskazaniu znaczenia wsi jako miejsca atrakcyjnego wypoczynku jest organizowany konkurs „Cenne z natury”, do uczestnictwa (...)

Wydarzenia

20.09.2022
Konkurs „ Najlepszy Smak Podkarpacia 2022”

Konkurs „ Najlepszy Smak Podkarpacia 2022”

W dniu 24.09.2022 r. w Sali restauracyjnej Hotelu Ambasadorskiego w Rzeszowie w ramach festiwalu Karpaty Na Widelcu odbędzie się pierwsza (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info