PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Konferencje

19.11.2021
Konferencja pt. „Możliwości dofinansowania do instalacji OZE w gospodarstwie”.

Konferencja pt. „Możliwości dofinansowania do instalacji OZE w gospodarstwie”.

Odnawialne źródła energii (OZE) bazują na naturalnych, ekologicznych i niewyczerpywalnych zasobach. Wypracowane sposoby pozyskiwania gwarantują nie tylko produkcję energii elektrycznej (...)

KOLEJNY PODKARPACKI BAZAREK JUŻ 18 GRUDNIA!

Po ogromnym sukcesie 6 listopada br,, Przedświąteczny Podkarpacki Bazarek będzie dla Państwa ponowną okazją do kupna smacznych i zdrowych produktów (...)

Rok 2022 rokiem Henoli. Instytut ogłasza projekt HenolaHemp !

Program Konopny Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich mając na celu rozpowszechnienie upraw konopi włóknistych w Polsce uruchamia projekt HenolaHemp.

Pierwszy Podkarpacki Bazarek

W sobotę 6 listopada odbył się pierwszy Podkarpacki Bazarek. Zapoczątkował on cyklicznie odbywający się ryneczek, który będzie okazją do bezpośredniego (...)

AGROENERGIA

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Agroenergia”.

Konferencje

29.10.2021
Zaproszenie na konferencję pn.

Zaproszenie na konferencję pn."SALMONELLOZA U DROBIU"

Dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwaleoraz Prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej zapraszają na konferencję pt. "Salmonelloza u drobiu", która odbędzie (...)

KSOW

29.10.2021
„Druga młodość – aktywność, zdrowie i integracja – dobre praktyki gospodarstw opiekuńczych jako forma aktywizacji seniorów na wsi”

Na Podkarpaciu przybywa roślin miododajnych

Przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie 12 października miało miejsce symboliczne przekazanie roślin miododajnych Wojewódzkiemu Związkowi Pszczelarzy w (...)

KSOW

28.10.2021
Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowotnej- zapoznanie się z dobrymi praktykami zagranicznymi (broszura)

Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowotnej- zapoznanie się z dobrymi praktykami zagranicznymi (broszura)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z broszurą z wyjazdu studyjnego na Litwę "Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz (...)

Konferencje

28.10.2021
DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO 2021

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO 2021

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają 18 listopada 2021 (...)

Konkursy

26.10.2021
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS TESTOWY

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS TESTOWY

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dla rolników z Z ZAKRESU BEZPIECZNEJ PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM.

"PODKARPACKI BAZAREK" RUSZA JUŻ 6 LISTOPADA!

26 października podczas konferencji prasowej w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego została przedstawiona nowa inicjatywa. "Podkarpacki Bazarek" będzie to cykliczne przedsięwzięcie, (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info