PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

II Podkarpackie Laury Mleczne

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 10 marca miało miejsce wydarzenie ,,II Podkarpackie Laury Mleczne’’ zorganizowane przez Polską Federację (...)

Konferencja "Towarowa Produkcja Mleka"

3 marca 2020 r. w Auli Instytutu Gospodarski Rolnej i Leśnej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się (...)

Konferencja "Weterynaryjne aspekty w produkcji trzody chlewnej w dobie zagrożenia i występowania ASF.

Zapewnienie trwałego bezpieczeństwa żywnościowego w regionach rozdrobnionej produkcji agrarnej".

zboża

22.05.2019
Gryka zwana hreczką

Gryka zwana hreczką

Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum) zwana również hreczką należy do rodziny rdestowatych, jest jedną z wartościowszych roślin zbożowych uprawianych przez człowieka. (...)

zboża

11.04.2019
Jęczmień jary do browaru

Jęczmień jary do browaru

Wzrost produkcji i spożycia piwa w naszym kraju w ostatnim latach spowodował, że wśród rolników obserwuje się coraz większe zainteresowanie (...)

OKOPOWE

11.12.2018
Program dla Polskiego Ziemniaka

Program dla Polskiego Ziemniaka

Bakterioza pierścieniowa, której sprawcą jest bakteria Clavibacter michiganensis ssp. sepedonicus (Cms), jest chorobą kwarantannową i podlega zwalczaniu z urzędu. Znana (...)

zboża

29.10.2018
Żerują w zbożach na jesieni

Żerują w zbożach na jesieni

Oprócz chwastów i chorób grzybowych poważnym zagrożeniem dla zasiewów zbóż ozimych są szkodniki. Stanowią one zagrożenie dla młodych roślin oraz (...)

zboża

02.10.2018
Pszenżyto ozime cieszy się niesłabnąca popularnością

Pszenżyto ozime cieszy się niesłabnąca popularnością

W gospodarstwach, które dysponują słabymi glebami, o lekko kwaśnym odczynie, a potrzebują zbóż na cele paszowe warto postawić na uprawę (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info