plant 164500 1280

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Boguchwale informuje, że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu (CDR O/Radom) i Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego (WODR) organizują I edycję „Konkursu na Najlepszego Doradcę ekologicznego”. Głównym celem konkursu jest popularyzacja i promowanie najlepszych doradców zaangażowanych w rozwój rolnictwa ekologicznego wśród rolników i konsumentów, szczególnie w zakresie upowszechniania innowacyjnych rozwiązań i popularyzacji przetwórstwa na poziomie gospodarstwa.

Zgłoszenia kandydatów do I etapu przyjmowane będą do 31 sierpnia bieżącego roku na adres:

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ul. Suszyckich 9

36-040 Boguchwała

Komisja konkursowa, którą powołuje dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ocenia i dokonuje wyboru najlepszego doradcy ekologicznego w danym województwie. Wybrany doradca zgodnie z zasadami i kryteriami oceny, będzie zgłoszony przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego do II etapu konkursu (etap krajowy)

Osoba do kontaktu z ramienia PODR:

Diana Czapla tel. 17 87 01 570 ; 795 977 359

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin_20.07.pdf)Regulamin_20.07.pdf[ ]741 kB