inoseta infoZachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach jest jednym z partnerów międzynarodowego projektu INNOSETA, w ramach HORYZONT 2020.

Głównym celem projektu INNOSETA jest stworzenie innowacyjnej, samowystarczalnej sieci tematycznej w zakresie stosowania sprzętu do opryskiwania upraw warzywniczych, upraw sadowniczych oraz upraw rolniczych. Zebranie wyników badań w zakresie ochrony roślin za pomocą dostępnych zaawansowanych, pionierskich rozwiązań ma na celu dokonanie transferu wiedzy poprzez doradztwo i szkolenie.

Projekt INNOSETA zakłada żeby cele mogły zostać osiągnięte, należy rozpowszechnić istniejące badania i rozwiązania komercyjne, które jednocześnie ukażą nam potrzeby i innowacyjne pomysły społeczeństwa rolniczego.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy wszystkich doradców i specjalistów oraz rolników zajmujących się uprawami warzywnymi, do uczestnictwa w webinarium p.n. "Przyspieszenie innowacyjnych praktyk dotyczących sprzętu do oprysków. Szkolenie i doradztwo w zakresie Europejskiego Rolnictwa poprzez aktywizację systemów innowacji i wiedzy", dnia 29 stycznia 2021 roku.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne.

Karty zgłoszenia prosimy przesłać do 25.01.2021r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Patrycja Tomczyk, tel. 91-479-40-66. W sprawach merytorycznych: Marian Marynowski, tel. 511 690 784, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (karta_zgłoszenia_warsztaty III.doc)karta_zgłoszenia_warsztaty III.doc[ ]230 kB