Już niedługo, 21 września br. w stalowowolskiej siedzibie Politechniki Rzeszowskiej, odbędzie się Forum Pszczelarskie pn. „Stalowa pszczoła nie istnieje”. Będzie to już 5. edycja tej organizowanej przez Powiat Stalowowolski imprezy.

Wydarzenie ma charakter konferencji naukowej z udziałem prelegentów z ośrodków akademickich, instytucji i firm zajmujących się ochroną pszczół. Wśród prowadzących będą min. pracownicy: Państwowego Instytutu Weterynarii w Puławach, Zakładu Pszczelnictwa w Puławach, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Instytutu Włókien Naturalnych w Poznaniu.

Wszystkim zainteresowanym udziałem w Forum, niezbędnych informacji udzielą pracownicy Starostwa w osobach: Hubert Karwan – tel. (015) 643-36-03, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Grzegorz Janiec – tel. (015) 643-36-50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorem imprezy jest Powiat Stalowowolski we współpracy z: Powiatowym Inspektoratem Weterynarii w Stalowej Woli, Podkarpackim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii, Radą Podkarpackiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Przemyślu, a także Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Program V Forum Pszczelarskiego „Stalowa pszczoła nie istnieje”

 

Jacek Golba
PDRB Boguchwała

Foto - arch. Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

DSC 0211DSC 0271DSC 0257DSC 0249