Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Lubaczowie

37-600 Lubaczów
ul. Abp Baziaka 15a
tel. (16) 632-10-79

Kierownik: mgr inż.Leszek Lewientowicz
tel. 723 977 534
e-mail: leszek.lewientowicz@podrb.pl

 

 

Leszek

Lewientowicz

PZDR Lubaczów

723 977 534

leszek.lewientowicz@podrb.pl

Jan

Wach

PZDR Lubaczów

723 977 405

jan.wach@podrb.pl

Magdalena

Joniec

PZDR Lubaczów

723 977 356

magdalena.joniec@podrb.pl

Anna

Samagalska

PZDR Lubaczów

723 977 475

anna.samagalska@podrb.pl

Stanisława

Szczybyło

Gmina Stary Dzików

723 977 410

stanislawa.szczybylo@podrb.pl

Leszek

Pukas

Gmina Horyniec Zdrój

723 977 407

leszek.pukas@podrb.pl

Joanna

Panio

Gmina Lubaczów

16 632 10 79

joanna.panio@podrb.pl

Zdzisław

Gerlach

Gmina Narol

723 977 408

zdzislaw.gerlach@podrb.pl

Anna

Felkel

Gmina Oleszyce

723 977 409

anna.felkel@podrb.pl

Wiesław

Smoliniec

Gmina Wielkie Oczy

723 977 411

wieslaw.smoliniec@podrb.pl

Natalia

Kornak

Gmina Cieszanów

723 977 468

natalia.kornak@podrb.pl

Barbara

Kiszniewska

PZDR Lubaczów

(16) 632 10 79

barbara.kiszniewska@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info