Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Mielcu

39-300 Mielec
ul. Kazimierza Jagiellończyka 13/20
tel./fax (17) 586-41-51

Kierownik: mgr inż. Elżbieta Lejko
tel. 723 977 325
e-mail: elzbieta.lejko@podrb.pl

Elżbieta

Lejko

PZDR Mielec,

Gmina Gawłuszowice

723 977 325

elzbieta.lejko@podrb.pl

Waldemar

Cetnar

PZDR Mielec

723 977 326

waldemar.cetnar@podrb.pl

Weronika

Wójcicka

PZDR Mielec

723 977 360

weronika.wojcicka@podrb.pl

Magdalena

Babula

PZDR Mielec

17 586 41 51

magdalena.babula@podrb.pl

Magdalena

Duszkiewicz

PZDR Mielec

17 586 41 51

magdalena.duszkiewicz@podrb.pl

Sylwia

Świątek

PZDR Mielec

17 586 41 51

sylwia.swiatek@podrb.pl

Barbara

Kalisz

Gmina Mielec

723 977 383

barbara.kalisz@podrb.pl

Ewa

Gawlak

Gmina Przecław

723 977 421

ewa.gawlak@podrb.pl

Tadeusz

Należny

PZDR Mielec

17 586 41 51

tadeusz.nalezny@porb.pl

Aleksandra

Stopa

Gmina Wadowice Górne

690 977 359

aleksandra.stopa@podrb.pl

Krystyna

Łącz

Gmina Tuszów Narodowy

733 801 977

krystyna.lacz@podrb.pl

 

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info