Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Mickiewicza 29
tel. (13) 464-27-05

Kierownik: mgr inż. Kazimierz Zarajczyk
tel. 723 977 453
e-mail: kazimierz.zarajczyk@podrb.pl

Kazimierz

Zarajczyk

PZDR Sanok

723 977 453

kazimierz.zarajczyk@podrb.pl

Ilona

Tabisz - Śmietana

PZDR Sanok

723 977 474

ilona.tabisz@podrb.pl

Jolanta

Tylka

PZDR Sanok

723 977 473

jolanta.tylka@podrb.pl

Grzegorz

Koźma

PZDR Sanok

723 977 382

grzegorz.kozma@podrb.pl

Elżbieta

Długosz

Gmina Sanok

723 977 543

elzbieta.dlugosz@podrb.pl

Anna

Kot - Korona

PZDR Sanok

723 977 489

anna.korona@podrb.pl

Tadeusz

Adamiak

Gmina Bukowsko

723 977 452

tadeusz.adamiak@podrb.pl

Ryszard

Szałajda

Gmina Besko

723 977 470

ryszard.szalajda@podrb.pl

Tadeusz

Królicki

Gmina Zagórz

723 977 506

tadeusz.krolicki@podrb.pl

Justyna

Wójcik - Żyłka

Gmina Sanok

 

justyna.wojcik@podrb.pl

Rozalia

Kielar

Gmina Zarszyn

723 977 396

rozalia.kielar@podrb.pl

Joanna

Michaliszyn

Gmina Komańcza

723 977 354

joanna.michaliszyn@podrb.pl

Andrzej

Zgłobicki

PZDR Sanok

723 977 373

andrzej.zglobicki@podrb.pl

Anna

Adamska

PZDR Sanok

723 977 542

anna.adamska@podrb.pl

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info