Zdrowe i aromatyczne święta - Podkarpacki Bazarek już 23 marca w Boguchwale

Zapraszamy serdecznie na Wielkanocny Podkarpacki Bazarek, który odbędzie się 23 marca w Boguchwale. To wyjątkowa okazja, aby cieszyć się smacznymi (...)

Przypomnienie o zasadach sprzedaży z własnych gospodarstw

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 5 marca odbyło się szkolenie „Sprzedaż bezpośrednia, dostawy bezpośrednie oraz przetwórstwo na poziomie (...)

Regulamin dla Wystawców na stronie Krajowych Dni Pola Boguchwała 2024 już dostępny!

Organizatorzy V Krajowych Dni Pola Boguchwała 2024 przygotowali szczegółowy regulamin dla Wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w tej krajowej imprezie. (...)

KONKURS Sposób na Sukces 2024

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XXIV edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach (...)

Odkryj regionalne smaki na Bazarku w Rzeszowie!

Już 9 marca, w pięknym otoczeniu Parku Papieskiego, będziecie mieli okazję skosztować smacznych i zdrowych produktów prosto od podkarpackich producentów (...)

Konkurs plastyczny dla dzieci rozpoczęty!

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik serdecznie zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie (...)

Konkurs dla dzieci na rymowankę!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie (...)

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2024 rozpoczęty!

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Udział w nim mogą wziąć zarówno duże, jak (...)

Walentynkowy Podkarpacki Bazarek już trwa!

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie! Odkryjcie niezliczone możliwości podarunków dla swojej drugiej połówki i sprawcie, że tegoroczne Walentynki będą (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info