"Działania prośrodowiskowe w planie strategicznym nowej wspólnej polityki rolnej"

„Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023" w Boguchwale!

Harmonogram bezpłatnych szkoleń dla rolników

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Podpisanie porozumienia o współpracy - konferencja prasowa w Boguchwale

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, 21.02.2023 r. odbyła się konferencja prasowa. Dotyczyła podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Podkarpackim (...)

Konferencja pszczelarska w Sanoku

W dniu 19.02.2023 r. odbyła się konferencja pszczelarska organizowana przez Starostwo Powiatowe w Sanoku wraz z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego (...)

III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta

Koła Gospodyń Wiejskich są jednym z filarów polskiej kultury ludowej. Przechowują, dbają i kontynuują tradycje wiejskie: pieśni ludowe, kuchnię polską, (...)

Ekoschematy: o nowym systemie dopłat bezpośrednich w prostych słowach – darmowe szkolenie

Już 9 lutego eksperci z Fundacji Grunt od Nowa podczas ogólnopolskiego, darmowego szkolenia online w prostych słowach wyjaśnią jak nie (...)

100 litrów krwi na 100-lecie doradztwa rolniczego w Polsce!

W tym roku doradztwo rolnicze w Polsce obchodzi 100-lecie istnienia. W związku z tym, razem z innymi wojewódzkimi ośrodkami doradztwa (...)

Konkurs plastyczny dla dzieci - "My i Ryby" - II edycja

Jesteś osoba kreatywną i lubiącą zdobywać nagrody? Malujesz, rysujesz albo wyklejasz? Zauważyłaś/eś zmiany w Twojej okolicy? Chcesz się tym z nami (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info