„W zgodzie z naturą – wyjazd studyjny prezentujący nowe koncepcje zaktywizowania mieszkańców wsi prowadzących działalność w ramach gospodarstw opiekuńczych agroturystycznych i edukacyjnych”

,,Przetwórstwo na małą skalę szansą dla niewielkich producentów rolnych z regionu wschodniej Polski”

Informacja o realizacji operacji w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, plan operacyjny na lata 2022-2023

Ocena dorobku hodowlanego podkarpackich rolników podczas XXIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

Wyłonienie przodujących hodowli zwierząt z terenu Podkarpacia, stanowiącego wzór do naśladowania przez innych rolników. Oceniane zwierzęta stanowią w regionie cenny (...)

„Przykłady rozwiązań technicznych i technologicznych w gospodarstwach rolnych mające wpływ na klimat i środowisko naturalne”

Rolnictwo przyjazne środowisku na podkarpackich polach

„Druga młodość – aktywność, zdrowie i integracja – dobre praktyki gospodarstw opiekuńczych jako forma aktywizacji seniorów na wsi”

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją w postaci elektronicznej, załączonej w artykule.

Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowotnej- zapoznanie się z dobrymi praktykami zagranicznymi (broszura)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z broszurą z wyjazdu studyjnego na Litwę "Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz (...)

podrb

Jak produkować i sprzedawać produkty ekologiczne

Publikacja „Jak produkować i sprzedawać produkty ekologiczne” przybliża wiedzę w zakresie rozwoju rolnictwa ekologicznego, zasad produkcji ekologicznej, znakowanie i jakości (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info