podrb

KGW na CITo! Szkolenia internetowe dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza do udziału w webinariach pn. „KGW na CITo!”. Jest to cykl 32 szkoleń dla (...)

Spotkanie z Panem Januszem Wojciechowskim- Komisarzem UE ds. rolnictwa, nt. "Wspólna Polityka Rolna"

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z Panem Januszem Wojciechowskim komisarzem UE ds. rolnictwa nt. "Wspólna Polityka Rolna", (...)

Dziczyzna – królowa mięs

Coraz więcej ludzi docenia i poszukuje jedzenia bez konserwantów, polepszaczy smaku i wszelkich dodatków. Uznaniem cieszy się żywność, która nie (...)

podrb

Ostatnie dni na ubieganie się o wsparcie na małe przetwórstwo i RHD

46 wniosków opiewających na kwotę 8,2 mln zł zarejestrowano na razie w ARiMR, w trwający jeszcze tylko do 28 stycznia (...)

podrb

Niewiele czasu zostało na rozliczenie wydatków przez KGW

Dotychczas do ARiMR trafiło blisko 4 tys. sprawozdań z wydatków poniesionych w 2021 roku przez koła gospodyń wiejskich na działalność (...)

Zakupy prosto od rolników na Podkarpackim Bazarku

W sobotę, 15 stycznia, przed Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbył się już po raz trzeci Podkarpacki Bazarek.

podrb

Tylko do 31 grudnia KGW mają czas na wydanie środków na prowadzenie działalności statutowej, a wydatki muszą rozliczyć do końca stycznia.

Panie z kół gospodyń wiejskich otrzymały w tym roku z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa blisko 55,9 mln zł na (...)

Podwyższone stawki na zwrot podatku akcyzowego 2022

Przy określaniu stawki zwrotu podatku akcyzowego na 1 litr oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na 2022 roku. zostały uwzględnione skutki (...)

podrb

Plan strategiczny dla wspólnej polityki rolnej na lata 2023-2027 przyjęty przez radę ministrów

Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie przyjęcia projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info