Najmłodsi zgłębiają wiedzę o pszczołach

Natalia Jakubus - nasza specjalistka od pszczół opowiadała uczniom o tym, jak ważne są zapylacze. Dzieci miały możliwość zobaczenia z (...)

Pszczoła Bohaterka z wizytą w Połomi, Niebylcu i Mogielnicy

Pasjonatka pszczelarstwa - Natalia Jakubus przyjechała do najmłodszych uczniów z ulem edukacyjnym, aby pokazać im m.in. jak rozwijają się pszczoły, (...)

Pszczoła bohaterem lekcji w Lubeni

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek odwiedził Szkołę Podstawową im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni, w której odbyła się (...)

Uczniowie z Lubeni zdobędą wiedzę w „Akademii Pszczoły Bohatera"

Już jutro przeprowadzimy pierwsze zajęcia na temat pszczół i ich roli w ekosystemie w Szkole Podstawowej im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w (...)

Rozpoczynamy pierwsze prelekcje na temat pszczół w szkołach podstawowych

„Akademia pszczoły Bohatera" - projekt edukacyjny dla szkół

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego rozpoczął realizację projektu edukacyjnego „Akademia Pszczoły Bohatera”, który prowadzi wraz z Fundacją „Pszczoła Bohater”, Niezależnym Związkiem (...)

Demonstracje ekologiczne – za nami I etap

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale realizuje operację w ramach poddziałania 1.2. Wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych objętych (...)

„Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej”

OBOWIĄZKI ROLNIKA W ŚWIETLE USTAWY PRAWO WODNE

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info