Ruszył nabór wniosków o wsparcie inwestycji dotyczących nawadniania i wykorzystywania obszarów zielonej energii

Od 31 stycznia 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, (...)

Wydłużenie naboru wniosków dla producentów prosiąt

ARiMR przedłuża nabór wniosków (do 7 lutego) w związku z dodatkową pomocą dla hodowców świń, zapowiedzianą jeszcze w grudniu. Ministerstwo (...)

Wyższa stawka na zwrot podatku akcyzowego

Producenci rolni ubiegający się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, w 2023 r. (...)

Modernizacja gospodarstw rolnych – wkrótce nabory w obszarach E - nawadnianie i F - zielona energia

Od 31 stycznia 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, (...)

Dopłaty do ubezpieczeń rolniczych w 2023 roku

W 2023 roku na dopłaty do ubezpieczeń upraw rolnych i zwierząt gospodarskich rząd przewidział 1,1 mld złotych. To mniej niż (...)

Zwiększone dofinansowanie dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Koła Gospodyń Wiejskich otrzymają większe wsparcie finansowe na prowadzenie i rozwój swojej lokalnej działalności.

Poddziałanie 4.1.2 Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych

Zgodnie z aktualnym harmonogramem planowanych naborów wniosków w ramach PROW 2014-2020, opublikowanym przez ARiMR, w 2023 roku planowane są dwa (...)

Zapraszamy wszystkich do włączenie się w akcję pomocową- szczególnie rolników, przetwórców oraz producentów rolnych, a także mieszkańców obszarów wiejskich i wszystkich ludzi dobrej woli.

Susza - pomoc z tytułu utraty płynności finansowej dla rodzin - wnioski do 23listopada 2022

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info