Rolniku to już ostatni miesiąc na złożenie wniosku o dofinansowanie na zakupione wapno

Wapnowanie stanowi kluczowy zabieg, który znacząco wpływa na poprawę jakości gleby. Ten proces umożliwia regulację pH gleby, co jest (...)

KPO: Dofinansowanie wymiany dachów z azbestu - 15 grudnia rozpocznie się kolejny nabór

Zainteresowani wsparciem na wymianę w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest z dofinansowaniem będą się mogli ubiegać (...)

Wsparcie rolnictwa 4.0

Wnioski można składać do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ARiMR (PUE), do 15 grudnia 2023.

Rozwój małych gospodarstw – przedłużony nabór ma się zakończyć 24 listopada

O pieniądze na „Rozwój małych gospodarstw” z Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 będzie się można ubiegać (...)

7 listopada mija ostateczny termin wysłania zdjęcia lub złożenia oświadczenia do ARiMR

Ostateczny termin wysłania zdjęcia lub złożenia oświadczenia do ARiMR dotyczącego stosowania płynnych nawozów naturalnych innymi metodami niż rozbryzgowo oraz wymieszanie (...)

Pomoc finansowa dla producentów malin - do dnia 31 października 2023 r.

W terminie do dnia 31 października 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o udzielenie pomocy finansowej dla (...)

„Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych”

Od 25 października do 24 listopada 2023 roku producenci rolni, którzy prowadzą chów lub hodowlę zwierząt gospodarskich będą mogli się (...)

Premie dla młodych rolników – przedłużenie naboru do 27 października

Do 27 października 2023 r. został wydłużony nabór wniosków, w ramach którego młodzi rolnicy mogą się ubiegać o przyznanie bezzwrotnej (...)

Premie dla młodych rolników – nabór przedłużony do 16 października

Na ubieganie się o przyznanie Premii dla młodych rolników w wysokości 200 tys. zł jest więcej czasu. Wnioski będzie można (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info