Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w 2023 roku w województwie podkarpackim

Organizatorem wydarzenia jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale w partnerstwie z Podkarpacką Izbą Rolniczą w ramach operacji KSOW „Najlepsze (...)

IV Dzień Pola - program wydarzenia

Już 11 czerwca zapraszamy do udziału w imprezie!

„Akademia Pszczoły Bohatera” odwiedza kolejne szkoły

Zgodnie z założeniami naszego Programu, przeprowadzamy kolejne prelekcje na temat pszczół i ich roli w ekosystemie w szkołach podstawowych (...)

„Przyleciały do Boguchwały bociany! Zróbmy im portret wspaniały" - konkurs

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego organizatorem jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Sięgnij po zdrową żywność ze sprawdzonych źródeł!

Już w tę sobotę (27.05) zapraszamy na zakupy do Boguchwały. Czekamy na Was od godziny 7:00.

Rozdano Mleczne Laury za 2022 r.

To uhonorowanie hodowców bydła mlecznego za wysokie wyniki produkcyjne i hodowlane na szczeblu regionalnym. W czwartek (11.05) w Podkarpackim Ośrodku (...)

„Święto pola" w Sielinku

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego IV Krajowych Dni Pola, które odbędą się w Sielinku k. Opalenicy w dniach 3-5 czerwca (...)

Dni Otwartych Drzwi połączone z XXIV Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza 24-25 czerwca 2023 roku na cykliczną imprezę Dni Otwartych Drzwi PODR Boguchwała (...)

IV DZIEŃ POLA - 11 czerwca 2023 r. w Boguchwale

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 11 czerwca 2023 r. na polu doświadczalnym mieszczącym się przy ul. Technicznej 4 organizuje (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info