Pyszności prosto z Podkarpacia - zapraszamy 27 kwietnia do Boguchwały!

Kupisz tu pyszną, zdrową i ekologiczną żywność od podkarpackich producentów, a także nasiona, krzewy i drzewka w sam raz na (...)

II Mistrzostwa Polski Południowo-Wschodniej Drobiu Ozdobnego

Trudno odpowiedzieć na pytanie co było pierwsze - jajo, czy kura? Na pewno wszystko zaczyna się od pasji. W Podkarpackim Ośrodku (...)

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego „NGO Wysokich Lotów"

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił nabór do konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego „NGO Wysokich Lotów" dla najlepszych organizacji działających na (...)

Ogólnopolski konkurs „Doradca Roku 2024"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa (...)

Ruszyła trzecia edycja konkursu „Innowacyjny Farmer 2024". Zgłoś się!

Powalcz o tytuł Innowacyjnego Farmera 2024! Pochwal się swoim gospodarstwem i stosowanymi w nim innowacjami. Jeżeli stosujesz technologię lub praktykę rolniczą, (...)

Festiwal Polska od Kuchni - trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Festiwal „Polska od Kuchni” to prawdziwe święto smaków, które zaprasza wszystkich miłośników polskiej kuchni na niezapomnianą podróż po regionalnych tradycjach (...)

Konkurs AGROLIGA 2024 - rusza kolejna edycja

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu AgroLiga 2024.

Zdrowe i aromatyczne święta - Podkarpacki Bazarek już 23 marca w Boguchwale

Zapraszamy serdecznie na Wielkanocny Podkarpacki Bazarek, który odbędzie się 23 marca w Boguchwale. To wyjątkowa okazja, aby cieszyć się smacznymi (...)

Przypomnienie o zasadach sprzedaży z własnych gospodarstw

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 5 marca odbyło się szkolenie „Sprzedaż bezpośrednia, dostawy bezpośrednie oraz przetwórstwo na poziomie (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info