Podziękowanie za plony

Podziękowanie za plony

Delegacja pracowników Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wraz z zastępcą dyrektora Ośrodka panią Janiną Kamińską wzięła udział 15 sierpnia w uroczystości Wniebowzięcia NMP w kościele pw. św. Stanisława w Boguchwale.