Kalendarium - Konferencje

W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po kliknięciu "Wyszukaj" możliwy będzie wybór i zapis na interesujące nas wydarzenie (zakładka "Szczegóły").

„Zrównoważona wołowina - wysoka jakość, dobrostan zwierząt, czyste środowisko” - konferencja online

IX Forum Sektora Wołowiny - zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji online, dostępnej pod linkiem niżej.

Zimowe posiedzenie Podkarpackiego Zespołu Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego w Boguchwale

Porejestrowe Doświadczalnictwo Odmianowe (PDO) – to system stałych lub okresowych badań wartości gospodarczej odmian gatunków roślin uprawnych o dużym znaczeniu (...)

Aktualne problemy w rolnictwie ekologicznym

W ostatnich latach obserwujemy wzrost popytu na produkty ekologiczne, rośnie również liczba rolników, którzy przechodzą z rolnictwa konwencjonalnego na ekologiczne. (...)

Plan Strategiczny Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 na konferencji w Boguchwale

W siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 24 listopada odbyła się konferencja pn. „Wspólna Polityka Rolna i Plan (...)

Innowacje w uprawie ziemniaków

Znaczenie i powszechność uprawy ziemniaków wynika z możliwości ich wszechstronnego wykorzystania m.in. do bezpośredniej konsumpcji, do produkcji frytek, chipsów oraz (...)

Chów i hodowla bydła mlecznego z wykorzystaniem użytków zielonych

W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie 28 października odbyła się konferencja powiatowa pn. „Chów i hodowla bydła mlecznego (...)

XIII Podkarpacka Konferencja Rolnictwa Ekologicznego w Trzcianie

Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego oraz Grupa Producentów „BIO-FOOD Roztocze” Spółka z o.o. mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIII (...)

"Pszczoły - nadzieja na jutro"

16.10.2022r. w domu ludowym w Bukowsku, odbyła się konferencja pszczelarska pod nazwą "Pszczoły - nadzieja na jutro", która była skierowana (...)

„Racjonalne odżywianie profilaktyką prozdrowotną”

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info