Kalendarium - Konferencje

W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po kliknięciu "Wyszukaj" możliwy będzie wybór i zapis na interesujące nas wydarzenie (zakładka "Szczegóły").

Nowoczesne technologie w pasiece

W minioną sobotę 25.03.2023 r., w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się konferencja pszczelarska pn. „Współczesna gospodarka pasieczna”. (...)

Nowe działania prośrodowiskowe

Praktycy o ekoschematach

W związku z wejściem Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale (...)

Jak ograniczyć straty i marnotrawstwo żywności?

Straty żywności i jej marnotrawienie są obecnie jednym z największych wyzwań globalnych. O sposobach ich ograniczania rozmawiali uczestnicy konferencji, która (...)

Współczesna gospodarka pasieczna

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza pszczelarzy oraz osoby zainteresowane tematyką pszczelarstwa na konferencję pn. „Współczesna gospodarka pasieczna”, (...)

"Działania prośrodowiskowe w planie strategicznym nowej wspólnej polityki rolnej"

Podpisanie porozumienia o współpracy - konferencja prasowa w Boguchwale

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, 21.02.2023 r. odbyła się konferencja prasowa. Dotyczyła podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Podkarpackim (...)

Konferencja pszczelarska w Sanoku

W dniu 19.02.2023 r. odbyła się konferencja pszczelarska organizowana przez Starostwo Powiatowe w Sanoku wraz z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego (...)

Ekoschematy: o nowym systemie dopłat bezpośrednich w prostych słowach – darmowe szkolenie

Już 9 lutego eksperci z Fundacji Grunt od Nowa podczas ogólnopolskiego, darmowego szkolenia online w prostych słowach wyjaśnią jak nie (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info