Rusza kolejna edycja konkursu AGROLIGA

Rusza kolejna edycja konkursu AGROLIGA

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu AgroLiga 2022. Na szczeblu wojewódzkim organizowany jest on przez nasz Ośrodek, na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Honorowy Patronat nad konkursem sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR, Dyrektor Generalny KOWR i Prezes KRUS. Patronat Medialny pełni Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.