Uzupełnij wielkanocny koszyczek na Podkarpackim Bazarku

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, warto więc dokonać świadomego wyboru i zaopatrzyć się w smaczne i zdrowe produkty prosto od (...)

Podkarpackie Forum przeszkoliło setki rolników

Zakończył się cykl spotkań pn. "Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023", przeprowadzonych w czterech powiatach od 14 do 21 marca 2023 (...)

Nowe działania prośrodowiskowe

Wielkanocny Podkarpacki Bazarek 1 kwietnia w Boguchwale!

Smaczne i zdrowe produkty, bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, a także wszystko, co potrzebujesz, aby Twój dom na święta zapachniał (...)

Praktycy o ekoschematach

W związku z wejściem Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale (...)

Innowacyjny Farmer 2023

Rusza druga edycja konkursu organizowanego przez Grupę PTWP oraz PTWP-Online, wydawcę miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl oraz serwisu bezpluga.pl.

„Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023” już jutro!

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 14 marca o godz. 10:00 odbędzie się inauguracyjna konferencja „Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych (...)

Festiwal Polska od Kuchni - trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zabawa, koncerty, telewizja, wieka estrada a przede wszystkim najlepsza atmosfera oraz zaangażowanie Kół Gospodyń Wiejskich – to główni bohaterowie Festiwalu „Polska od (...)

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Kół Gospodyń - "Planuję. Kupuję. Gotuję - nie marnuję"

W ramach obchodów 30–lecia WFOŚiGW w Rzeszowie organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Kół Gospodyń z województwa podkarpackiego.

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info