Konkurs plastyczny dla dzieci rozpoczęty!

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik serdecznie zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie (...)

Konkurs dla dzieci na rymowankę!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie (...)

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2024 rozpoczęty!

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Udział w nim mogą wziąć zarówno duże, jak (...)

Walentynkowy Podkarpacki Bazarek już trwa!

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie! Odkryjcie niezliczone możliwości podarunków dla swojej drugiej połówki i sprawcie, że tegoroczne Walentynki będą (...)

V Krajowe Dni Pola - największe wydarzenie rolnicze w tym roku

W dniach 14-16 czerwca 2024 r., Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale organizuje V Krajowe Dni Pola. To wyjątkowe w (...)

Podkarpacki Bazarek w wyjątkowym otoczeniu Skansenu w Sanoku

Jesteśmy dumni, że możemy gościć w tym malowniczym miejscu, gdzie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy stworzymy niezapomnianą atmosferę.

Zapraszamy na spektakl - „Prawdziwe Betlejem w Kochanach”

Z dala od zgiełku miejskich aglomeracji, pośród kompleksu leśnego Lasów Janowskich zlokalizowane jest miejsce wypoczynku i relaksu, które zadziwia swoim (...)

Za nami druga edycja konkursu „Smakujemy Lokalnie”

Prawie 300 zgłoszonych Kół Gospodyń Wiejskich, 10 grantów w wysokości po 10 tysięcy złotych oraz 79 lokalnych dostawców - tak (...)

Niezwykły świąteczny klimat na Podkarpackim Bazarku

Świąteczny Bazarek, organizowany przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale po raz kolejny przyciągnął tysiące osób z całego regionu, oferując (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info