Zapraszamy na konferencję nt. Formy sprzedaży produktów wytwarzanych w gospodarstwach rolnych.

W dniu 1.10.2022 r. w trakcie trwania XVII Jesiennej Giełdy Ogrodniczej, został przeprowadzony konkurs „Smaki Podkarpackich Miodów”

Dzień drugi Jesiennej Giełdy Ogrodniczej

Konferencja „Innowacyjny chów i hodowla królików w małych gospodarstwach rolnych”

Zapraszamy na konferencję pt. „Innowacyjny chów i hodowla królików w małych gospodarstwach rolnych” która odbędzie się 1 października 2022 roku (...)

Cenne z natury — konkurs skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich

Jednym z działań promocyjnych, które służą wskazaniu znaczenia wsi jako miejsca atrakcyjnego wypoczynku jest organizowany konkurs „Cenne z natury”, do uczestnictwa (...)

Konkurs „ Najlepszy Smak Podkarpacia 2022”

W dniu 24.09.2022 r. w Sali restauracyjnej Hotelu Ambasadorskiego w Rzeszowie w ramach festiwalu Karpaty Na Widelcu odbędzie się pierwsza (...)

Innowacyjne rozwiązania w pszczelarstwie

W dniach 15-16.09.2022r. w Krakowie odbyła się konferencja wraz z wyjazdem studyjnym pn. „Innowacyjne rozwiązania w pszczelarstwie” organizowana przez Centrum (...)

Nowoczesna gospodarka pasieczna

W siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 14 września odbyła się konferencja nt. „Nowoczesna gospodarka pasieczna”, zorganizowana przez Powiatowy (...)

100 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich!

100 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info