Konkurs dla szkół i przedszkoli - zasiej łąkę kwietną z MRiRW!

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w związku ze zbliżającym się Pierwszym Dniem Wiosny, zaprasza szkoły i przedszkola do udziału w (...)

Jak ograniczyć straty i marnotrawstwo żywności?

Straty żywności i jej marnotrawienie są obecnie jednym z największych wyzwań globalnych. O sposobach ich ograniczania rozmawiali uczestnicy konferencji, która (...)

Rusza kolejna edycja „Karpackich Inicjatyw Lokalnych”

Stowarzyszenie "Pro Carpathia" ogłasza konkurs na karpackie inicjatywy lokalne w ramach zadania pn. „Karpackie inicjatywy lokalne” sfinansowanego przez Narodowy Instytut (...)

„Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023" - Stalowa Wola

W związku z wejściem Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale (...)

„VIII Narodowy Dzień Mlecznej Fermy” - zaproszenie do udziału

VIII Narodowy Dzień Mlecznej Fermy (farmdays.com.pl) odbędzie się na początku września 2023 r. w Gospodarstwie Rolnym Marcina Piotrowicza w Leśniewie Górnym (...)

Centrum Kulturalne w Przemyślu ogłasza konkurs na pisankę!

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby posiadające umiejętności wykonywania pisanek metodami tradycyjnymi oraz współczesnymi, jednak nawiązującymi do tradycyjnego wzornictwa i (...)

Podkarpacki Bazarek trwa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą unikatowych pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet.

Współczesna gospodarka pasieczna

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza pszczelarzy oraz osoby zainteresowane tematyką pszczelarstwa na konferencję pn. „Współczesna gospodarka pasieczna”, (...)

"Działania prośrodowiskowe w planie strategicznym nowej wspólnej polityki rolnej"

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info