"Wyzwania w chowie i hodowli bydła mięsnego"

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do udziału w konferencji

Zaprezentuj się w konkursie „SPOSÓB NA SUKCES”

Rusza XXI edycja konkursu „SPOSÓB NA SUKCES”, celem którego jest wyróżnianie i promowanie najciekawszych przedsięwzięć związanych z przedsiębiorczością , które (...)

Technologia uprawy roślin zielarskich - KONFERENCJA ONLINE

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zainicjowany przez Małżonkę (...)

Turystyka kulinarna to doskonała promocja Podkarpacia

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 8 marca odbyła się konferencja „Turystyka kulinarna szansą na rozwój obszarów wiejskich”. W (...)

Magdalena Pietrucha, PODR Boguchwała

Podsumowanie IV Ogólnopolskiej Wystawy Królików

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego 3 i 4 października odbyła się IV Ogólnopolska Wystawa Królików połączona z I Ogólnopolską Wystawą (...)

3-4 października 2020, XV - Jesienna Giełda Ogrodnicza

Fotorelacja z XV Jesiennej Giełdy Ogrodniczej, IV Ogólnopolskiej Wystawy Królików, Podkarpackiego Święta Winobrania oraz Dnia Pola

Katarzyna Sitek, Michał Pakla, PODR Boguchwała

04.10.2020 r. Dzień Pola

Na polu doświadczalnym PODR w Boguchwale 4 października odbyła się impreza plenerowa pn. „Dzień Pola 2020”.

I tura sprzedaży piskląt za nami

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańcom obszarów wiejskich Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zainicjował wraz z Instytutem Zootechniki PIB ZD w (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info