Współczesna gospodarka pasieczna

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza pszczelarzy oraz osoby zainteresowane tematyką pszczelarstwa na konferencję pn. „Współczesna gospodarka pasieczna”, (...)

"Działania prośrodowiskowe w planie strategicznym nowej wspólnej polityki rolnej"

„Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023" w Boguchwale!

Harmonogram bezpłatnych szkoleń dla rolników

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Podpisanie porozumienia o współpracy - konferencja prasowa w Boguchwale

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, 21.02.2023 r. odbyła się konferencja prasowa. Dotyczyła podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Podkarpackim (...)

Konferencja pszczelarska w Sanoku

W dniu 19.02.2023 r. odbyła się konferencja pszczelarska organizowana przez Starostwo Powiatowe w Sanoku wraz z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego (...)

III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta

Koła Gospodyń Wiejskich są jednym z filarów polskiej kultury ludowej. Przechowują, dbają i kontynuują tradycje wiejskie: pieśni ludowe, kuchnię polską, (...)

Ekoschematy: o nowym systemie dopłat bezpośrednich w prostych słowach – darmowe szkolenie

Już 9 lutego eksperci z Fundacji Grunt od Nowa podczas ogólnopolskiego, darmowego szkolenia online w prostych słowach wyjaśnią jak nie (...)

100 litrów krwi na 100-lecie doradztwa rolniczego w Polsce!

W tym roku doradztwo rolnicze w Polsce obchodzi 100-lecie istnienia. W związku z tym, razem z innymi wojewódzkimi ośrodkami doradztwa (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info