Infolinia dla producentów rolnych

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie działa specjalna infolinia dla producentów rolnych, dotycząca nieprawidłowości w zakresie przepływu artykułów rolno-spożywczych z (...)

Uwaga!

Szanowni Państwo! Informujemy, że termin V Krajowych Dni Pola uległ zmianie. Wydarzenie odbędzie się w dniach: 14-16 czerwca br.

Program Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027

Program Fundusze Europejskie dla Rybactwa będzie wspierał cele wspólnej polityki rybołówstwa (WPRyb), polityki morskiej UE oraz międzynarodowych zobowiązań UE w (...)

Podkarpacki Bazarek zagrał z Wielką Orkiestrą

Podkarpacki Bazarek tym razem odbył się 28 stycznia na Rynku Galicyjskim w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Od godziny 8.00 (...)

Walentynkowe niespodzianki na Podkarpackim Bazarku – zaskocz swoją drugą połówkę!

Już 10 lutego serdecznie zapraszamy na Podkarpacki Bazarek w Boguchwale, gdzie czekać będą na Was wyjątkowe niespodzianki z okazji Dnia (...)

Katarzyna Sitek

Posiedzenie Podkarpackiego Zespołu Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego w Boguchwale

Stało się już tradycją, że zimowe posiedzenie Podkarpackiego Zespołu Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego (PZ PDO) odbywa się w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa (...)

Ostatni dzwonek dla wszystkich chętnych wystawców!

Już 28 stycznia (w tę niedzielę) zapraszamy na Podkarpacki Bazarek w wyjątkowym otoczeniu Skansenu w Sanoku! Razem z Wielką Orkiestrą (...)

Badanie koniunktury gospodarstw

Główny Urząd Statystyczny zaprasza do udziału w badaniach ankietowych na temat koniunktury w gospodarstwach rolnych (AK-R). Badanie jest prowadzone jest (...)

Zmiana adresu Punktu Gminnego w Domaradzu

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info