Kurs klasyfikatora grzybów Ruda Różaniecka 6-8 lipca 2022r.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje,że wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z koniecznością objęcia skutecznym nadzorem obrót grzybami rosnącymi w warunkach (...)

Mamy przyjemność poinformować, że na stronie Podkarpackiego e-bazarku pojawiła się nowa funkcja „Dam pracę/Poszukuję pracy”.

Inicjatywa ta powstała z myślą o pomocy dla uchodźców z Ukrainy, jak i również osób, które zmagają się z trudnościami (...)

Żyj zdrowo – spożywaj cuda z ula

Pyszny, słodki, ale jaki jeszcze jest miód?

Podkarpacki Bazarek już 4 czerwca !

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza wszystkich smakoszy zdrowej żywności, a także miłośników kwiatów, ozdobnych krzewów i roślin (...)

Rzecz to dzisiaj niesłychana.... wymyśl imię dla bociana!

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego ogłasza II Edycję Konkursu "Rzecz to dzisiaj niesłychana... wymyśl imię dla bociana!" Konkurs przeznaczony jest dla uczniów (...)

AC

Konkurs na Najlepszego Doradcę ekologicznego.

Uprzejmie informujemy, że Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje III edycje "Konkursu (...)

Zapraszamy na Podkarpacki Bazarek 14 maja!

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza wszystkich sympatyków zdrowej i ekologicznej żywności pochodzącej bezpośrednio od najlepszych regionalnych producentów.

LOKALNE PARTNERSTWO DS. WODY

W związku z kontynuacją projektu Lokalnych Partnerstw ds. Wody (LPW) na terenie województwa podkarpackiego odbyły się w bieżącym roku spotkania (...)

AC

Głośno o nas w TVP!!!

W Święto Pracy nie marnujemy czasu…

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info