Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w 2023 roku w województwie podkarpackim

Organizatorem wydarzenia jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale w partnerstwie z Podkarpacką Izbą Rolniczą w ramach operacji KSOW „Najlepsze (...)

„Przyleciały do Boguchwały bociany! Zróbmy im portret wspaniały" - konkurs

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego organizatorem jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Konkurs AgroLiga 2023 - zgłoszenia do 30 czerwca

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza rolników i firmy rolnicze do wzięcia udziału w konkursie AgroLiga 2023.

Konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2023

Zapraszamy do udziału w XXII edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2023 na najlepszy regionalny i tradycyjny (...)

Ogólnopolski konkurs „Sposób na Sukces" XXIII edycja - termin do 5 maja

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XXIII edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach (...)

Ogólnopolski konkurs „Doradca Roku" 2023

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wojewódzkimi ośrodkami doradztwa (...)

„Piękno zamknięte w koronce” - VII Wojewódzki Konkurs Twórczości Rękodzielniczej

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem.

Innowacyjny Farmer 2023

Rusza druga edycja konkursu organizowanego przez Grupę PTWP oraz PTWP-Online, wydawcę miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl oraz serwisu bezpluga.pl.

Festiwal Polska od Kuchni - trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zabawa, koncerty, telewizja, wieka estrada a przede wszystkim najlepsza atmosfera oraz zaangażowanie Kół Gospodyń Wiejskich – to główni bohaterowie Festiwalu „Polska od (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info