Uroczysta gala „Sposobu na sukces” w Warszawie z udziałem podkarpackich laureatów konkursu

Podczas uroczystej Gali w Warszawie, 20 listopada br. laureaci odebrali swoje zasłużone nagrody w ogólnopolskim konkursie „Sposób na sukces".

IV Ogólnopolski Konkurs Testowy „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”

Przejdź kurs E-learningowy i zdobądź jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS!

Po raz piąty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy (...)

Rozkwit kreatywności na wsi - laureaci konkursu plastycznego

Wojewódzka Komisja Konkursowa, powołana do oceny prac, po przeprowadzeniu starannej analizy i dyskusji, wyłoniła sześciu laureatów konkursu plastycznego „Odpoczywaj na (...)

Podkarpaccy przedsiębiorcy godnie zaprezentowani w konkursie „Sposób na sukces"

Już po raz dwudziesty trzeci odbył się konkurs „Sposób na sukces". To prestiżowe, ogólnopolskie, organizowane przez CDR Brwinów i pod patronatem Prezydenta (...)

Święto smaków podczas Jesiennej Giełdy Ogrodniczej

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale podczas XVIII Jesiennej Giełdy Ogrodniczej, która odbyła się 7-8 października 2023 r. zorganizował kolejną edycję (...)

Nagrody dla mistrzów Agroligi 2023

Konkurs AgroLiga od 30 lat cieszy się dużym uznaniem wśród rolników i przedsiębiorców działających w branży rolno-spożywczej.

Weź udział w konkursie „Producent Bydła Mięsnego Roku 2023"

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego oraz Fundacja Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie (...)

Konkurs Najlepszy Produkt Podkarpacki - Potrawy z owoców i warzyw

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info