Konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2022

Zapraszamy do udziału w XXI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2022 na najlepszy regionalny i tradycyjny (...)

Rusza kolejna edycja konkursu AGROLIGA

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu AgroLiga 2022. Na szczeblu wojewódzkim organizowany jest on przez (...)

podrb

Podziel się swoim „SPOSOBEM NA SUKCES”

Rusza XXII edycja konkursu „SPOSÓB NA SUKCES”, którego celem jest wyróżnianie i promowanie najciekawszych przedsięwzięć związanych z przedsiębiorczością, które przyczyniają (...)

podr

Trwają zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Wartościowe nagrody, niezapomniane emocje, nowo zawarte przyjaźnie – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wyjątkowego święta Kół (...)

Nagroda dla Podkarpackich Wiadomości Rolniczych

W ramach konkursu AgroKlasa ODR 2021, rozgrywanego na łamach magazynu AGRO – Podkarpackie Wiadomości Rolnicze wydawane przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa (...)

podrb

REGULAMIN KONKURSU pn. „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas“

Informujemy, że nastąpiła zmiana regulaminu konkursu w zakresie przesunięcia terminu nadsyłania prac konkursowych - do 21 lutego 2022 r.

podrb

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FILMOWEGO PN.: „ŚWIAT SIĘ KRĘCI WOKÓŁ WSI”

Zakończył się ogólnopolski Konkurs filmowy pn.: „Świat się kręci wokół wsi”. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia (...)

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS TESTOWY

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dla rolników z Z ZAKRESU BEZPIECZNEJ PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM.

„Świat się kręci wokół wsi” wydłużenie terminu konkursu na film amatorski do 30 września

„Świat się kręci wokół wsi” dosłownie i cały czas. Dlatego Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedłużyło amatorski konkurs filmowy skierowany (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info