Przypominamy! Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pn. „Odpoczywaj na wsi”

Konkurs przebiega w trzech etapach: szkolnym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Za organizację i prawidłowy przebieg etapu szkolnego odpowiada dyrektor szkoły.

Dzień z bohaterską pszczołą

Na polu doświadczalnym Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego 20 września odbyło się podsumowanie bardzo ciekawego programu edukacyjnego „Akademia Pszczoły Bohatera”.

100 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich!

Wystartowała II edycja konkursu „Smakujemy lokalnie" dla Kół lub Związków Kół Gospodyń Wiejskich wpisanych do Krajowego Rejestru KGW.

„Smaki podkarpackich miodów” - konkurs dla pszczelarzy

Konkurs organizowany jest w ramach XVIII Jesiennej Giełdy Ogrodniczej połączonej z Podkarpackim Świętem Winobrania, VII Ogólnopolską Wystawą Królików, IV Ogólnopolską (...)

Zapraszamy do udziału w X Biesiadzie nad Morawskim Łęgiem!

24 września 2023 r., odbędzie się jubileuszowa X Biesiada nad Morawskim Łęgiem – Prezentacja Tradycji Kulinarnych Podkarpacia. Organizatorem wydarzenia jest (...)

Przypominamy o konkursie! „Świat się kręci wokół wsi” - zgłoszenia do 22 września

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jest Organizatorem konkursu, zapraszamy do udziału w 3. ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat (...)

XII edycja Ogólnopolskiego konkursu dla szkół gastronomicznych

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni oraz Polska Inicjatywa Kulinarna zapraszają do wzięcia udziału w (...)

Zapraszamy do udziału w konkursie „Kobiety dla Polskiej Wsi”

Konkurs skierowany jest do wszystkich niesamowitych kobiet zaangażowanych w rozwój obszarów wiejskich. Jego inicjatorem jest Rada Kobiet w rolnictwie.

Konkurs wypieku chleba dla Kół Gospodyń Wiejskich - trwają eliminacje!

Zgłoś się do IV edycji konkursu Master Baker - „Przyszłość chleba tkwi w tradycji"

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info