,,Koralowe” zaprasza

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Koralowe” usytuowane jest w przepięknej, niezwykle malowniczej części Pogórza Dynowskiego, w miejscowości Cierpisz - oddalonej od Łańcuta w (...)

Krajowa Sieć Gospodarstw Demonstracyjnych – skuteczny transfer wiedzy i platforma dobrych praktyk w rolnictwie

Krajowa Sieć Gospodarstw Demonstracyjnych została utworzona w 2021 roku przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie (Lider Konsorcjum), we współpracy (...)

Działalność pozarolnicza przez mieszkańców obszarów wiejskich.

Grupy producentów rolnych - tworzenie, funkcjonowanie, formy wsparcia finansowego

Tworzenie sieci współpracy w ramach łańcucha żywnościowego

podrb

Zmiany w Działaniu rolno-środowiskowo-klimatycznym w kampanii 2022 r.

W tegorocznej kampanii naboru wniosków o dopłaty w ramach Działania Rolno-środowiskowo-klimatycznego wprowadzono kilka istotnych zmian, które obowiązują od 15 marca (...)

Zagrody edukacyjne jako forma prowadzenia działalności gospodarczej

Gospodarstwa opiekuńcze jako forma prowadzenia działalności gospodarczej

Nabór wniosków o wsparcie dla KGW

Od 1 września koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznanie pomocy finansowej. Nabór (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info