podrb

UBEZPIECZENIA DOBROWOLNE W PRODUKCJI ROLNEJ

Dobrowolne ubezpieczenia w sektorze rolniczym mają szerszy zakres ochrony i są zabezpieczeniem w gospodarstwach, które prowadzą niestandardowe, wyspecjalizowane uprawy a (...)

podrb

Zwrot podatku akcyzowego

Jak co roku, od 1 lutego rolnicy mogą składać do urzędów gmin wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w paliwie (...)

podrb

Porównanie plonowania nowych odmian ziemniaka – PDO

Przy dynamicznie zmieniających się przepisach prawnych we współczesnym rolnictwie, odmiana jest uznawana za jeden z głównych czynników warunkujących wzrost produkcji (...)

Koniunktura w rolnictwie w 2021 roku

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale współpracuje z Instytutem Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej, który prowadzi od wielu lat systematycznie (...)

Zmiana zasad regulowania składek KRUS dla rolników będących podatnikami podatku od towarów i usług (VAT)

Ubezpieczenia dobrowolne w produkcji rolnej

Szacowanie strat w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego spowodowanych wystąpieniem niekorzystnych zjawisk atmosferycznych

Podatek dochodowy od działów specjalnych produkcji rolnej w 2022 roku

Analiza cen skupu pszenicy paszowej oraz cen polifoski oraz relacja ceny tego zboża do ceny polifoski 6:20:30 w województwie podkarpackim

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info