Zapraszamy na bezpłatny pokaz cięcia dawnych odmian drzew owocowych

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale wraz z Arboretum i Zakładem Fizjografii w Bolestraszycach zapraszają wszystkich pasjonatów i właścicieli sadów (...)

Jak ciąć jeżyny?

Uprawa jeżyny nie jest szeroko spopularyzowana. Sporo trudności sprawia jej prowadzenie tak, aby zbiór był łatwy, a plon owoców duży.

Nowe trendy w branży roślinnej na 2024 rok

Końcem ubiegłego lata ogłoszono nowe style w branży roślinnej na 2024 rok. Mottem przewodnim tegorocznych trendów we florystyce, jak i (...)

Peach Fuzz (brzoskwiniowy puch) kolorem roku 2024

Instytut Pantone – światowy autorytet w dziedzinie barw - kolorem bieżącego roku ogłosił kolor „peach fuzz", w tłumaczeniu to „brzoskwiniowy (...)

Walentynkowa hoja

Hoja kerrii to niezwykle romantyczna roślina o sercowatych liściach, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność jako prezent z okazji lutowego (...)

Przechowywanie warzyw

Każda grupa warzyw posiada odmienną trwałość przechowalniczą. Warzywa korzeniowe, w odpowiednich warunkach mogą być przechowywane przez 7-9 miesięcy, a nawet (...)

Przywrotnik - najlepszy przyjaciel kobiet

Podczas spacerów po wilgotnych łąkach, obrzeżach lasów oraz zaroślach czy zagajnikach, często możemy natrafić na przywrotnika. To roślina dość powszechnie (...)

Bielenie drzew owocowych

Zabieg bielenia pni drzew owocowych w ogrodach przydomowych  wykonujemy w celu ich zabezpieczenia przed działaniem zimowej aury.

Golteria w świątecznej odsłonie

Czerwień i zieleń to klasyczne kolory świąt Bożego Narodzenia.

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info