FINAŁ KONKURSU "RZECZ TO DZISIAJ NIESŁYCHANA... WYMYŚL IMIĘ DLA BOCIANA!"

W dniu 26 czerwca 2022 podczas Dni Otwartych Drzwi odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w II Edycji Konkursu (...)

Rusza wsparcie na działalność pozarolniczą.

Poddziałanie 6.4 „Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej” operacje typu „Rozwój przedsiębiorczości – rozwój usług rolniczych” - nabór (...)

Nadzwyczajna pomoc dla producentów świń

W związku z opublikowaniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 czerwca 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie realizacji przez Agencję (...)

Głosuj na swojego sołtysa!

Zapraszamy na AGROBIESZCZADY 2022

Serdecznie zapraszamy na XXVI Targi Turystyki, Leśnictwa i Produktu Lokalnego „AGROBIESZCZADY 2022”, które odbędą się w dniach 30-31 lipca 2022 (...)

KRAJOWA SIEĆ GOSPODARSTW DEMONSTRACYJNYCH

Podkarpacki Bazarek już 9 Lipca!

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza wszystkich smakoszy zdrowej żywności, a także miłośników kwiatów, ozdobnych krzewów i roślin na (...)

Nowoczesne rolnictwo na III Dniu Pola w Boguchwale

Na polu doświadczalnym Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego 5 czerwca odbyła się impreza plenerowa pn. III Dzień Pola. Było to unikalne (...)

Kolorowo i smacznie na Podkarpackim Bazarku

Kolorowo i smacznie na Podkarpackim Bazarku

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info