Drodzy Hodowcy Królików! Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą naszej Wystawy!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń królików - PADŁ REKORD 2005 sztuk

„Lasowiackie Zimioki"

„Lasowiackie Zimioki" to impreza plenerowa odbywająca się corocznie w miejscowości Kolbuszowa Górna (powiat kolbuszowski).

Szkolenie z zakresu ubarwienia królików rasowych - 8 października 2023 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu ubarwienia królików rasowych, wywodzących się od barwy szarej: zajęczo-szara, dziko-szara, ciemno-szara, żelazista, (...)

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia w ramach Uniwersytetu Samorządności

Gmina Łańcut zaprasza mieszkańców powiatu łańcuckiego na bezpłatne szkolenia w ramach inicjatywy „Uniwersytet Samorządności".

Zmiana terminu składania zgłoszeń na wystawę królików

Uwaga! W związku z licznymi prośbami hodowców, przesuwamy ostateczny termin składania zgłoszeń na VII Ogólnopolską Wystawę Królików w Boguchwale.

„WyRaS - Wykryj Raka Skóry" - bezpłatne spotkanie edukacyjne w PODR już 19 września

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. F. Chopina w Rzeszowie zaprasza na spotkanie edukacyjne skierowane do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich pn.: (...)

Zapisz się na bezpłatne szkolenie e-learningowe pt.: „Zioła w ogródku"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniach 19.09 – 31.10.2023 r. organizuje szkolenie e-learningowe pt.: pt. „Zioła (...)

Bezpłatne szkolenia dla kobiet z obszarów wiejskich „ABC tworzenia, pisania i realizacji projektów” - trwa rekrutacja

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia „ABC tworzenia, pisania i realizacji projektów” dla kobiet z terenów wiejskich, zaangażowanych społecznie m.in. w kołach (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info