REGULAMIN KONKURSU pn. „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas“

Lubisz malować rysować, wyklejać? Zauważyłaś/eś zmiany w Twojej okolicy-to jest konkurs dla Ciebie. Hasło przewodnie konkursu brzmi "My i RYBY" Konkurs (...)

podrb

Wydłużony nabór wniosków - małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny (RHD)

Do 28 stycznia 2022 r. ARiMR będzie przyjmować wnioski o „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich (...)

Zwycięzcy konkursu plastycznego „Odpoczywaj na wsi"

Świąteczne zakupy na bazarku w Boguchwale

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 18 grudnia już po raz drugi można było zaopatrzyć się w żywność wysokiej (...)

Wesołych Świąt

„Dobre Miejsce” w Puszczy Sandomierskiej – Alfredówka

Z Joanną Sadecką-Kurnik i Marcinem Kurnikiem, właścicielami gospodarstwa agroturystycznego „Dobre Miejsce”, rozmawia Wioletta Durda-Chwałek

Dominika Jasińska

Tworzenie Lokalnych Partnerstw ds. Wody (LPW)

Analizując problemy oraz potrzeby związane ze zwiększeniem zasobów wodnych na obszarach wiejskich podjęto inicjatywę utworzenia na terenie każdego województwa „Lokalnych (...)

TARGI EKOGALA 2021 - TRANSMISJA ONLINE

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z Targów EKOGALA 2021

ZAPRASZAMY HODOWCÓW I MIŁOŚNIKÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

11 i 12 grudnia w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego odbędzie się Wystawa Gołębi Pocztowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Sali A w (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info