Zmiana adresu PZDR Krosno

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale informuje, że Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Krośnie zmienia swoją siedzibę od 01.03.2023 r.

Sprzedaż bezpośrednia na placu targowym w Sędziszowie Małopolskim

Plac targowy przy ul. Konopnickiej 4 w Sędziszowie Młp. od zawsze przyciągał tłumy klientów, chcących kupić lokalne wyroby i nie (...)

Przypominamy o zmianach w systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt

W dniu 6 stycznia weszła w życie nowa ustawa o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt. Zmiany przepisów dotyczą przede wszystkim (...)

Zmiany w systemie rejestracji i znakowania zwierząt od 6 stycznia 2023

W dniu 6 stycznia 2023 r. weszła nowa ustawa o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt. Zmiany spowodowane wprowadzeniem tych (...)

Flisactwo wpisane na Listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO

Po kilku latach starań i przygotowań, 30 marca 2021 roku, wniosek (złożony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego) o wpis (...)

Ubezpieczenie społeczne rolników

Ubezpieczenie społeczne rolników zostało wyodrębnione z systemu ubezpieczeń społecznych ustawą z 20 grudnia 1990 roku. Wspomniana ustawa powołała Kasę Rolniczego (...)

Ilona Tabisz-Śmietana PZDR Sanok

Tradycje kulinarne regionu – nasze kulinarne dziedzictwo

Tradycje kulinarne są wizytówką regionu i nawiązaniem do lokalnej historii, kultury, zwyczajów, położenia geograficznego i mieszających się różnych kultur. (...)

Podsumowanie Świątecznego Bazarku w formie krótkiego filmiku

Za nami kolejna już świąteczna edycja Podkarpackiego Bazarku!

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo! Prawdziwie wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła, spokoju w sercu i wszelkiej radości oraz Nowego Roku spełniającego marzenia, (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info