Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo! W imieniu Dyrekcji i Pracowników Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale życzę Wam spokojnych i zdrowych, pełnych miłości Świąt (...)

Pomagamy bezpłatnie wypełniać wnioski o płatności bezpośrednie

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do swojej siedziby w Boguchwale i do Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego w celu skorzystania z (...)

Szkoły rolnicze na V Krajowych Dniach Pola

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 25 marca odbyło się spotkanie z przedstawicielami szkół rolniczych dotyczące udziału młodzieży w (...)

Sprzedaż piskląt kaczek i gęsi

Już kolejny raz Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale we współpracy z Instytutem Zootechniki PIB – ZD w Kołudzie Wielkiej (...)

Kampania #KUPUJŚWIADOMIE PRODUKT POLSKI

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpoczęło kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii dotyczącej oznaczenia PRODUKT POLSKI.

Wypełnij wniosek o płatności bezpośrednie z pomocą doradców - 23 marca w Boguchwale

W tę sobotę, 23.03.2024 r., podczas Wielkanocnego Podkarpackiego Bazarku w Boguchwale będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w wypełnieniu wniosku (...)

Pomagamy bezpłatnie wypełniać wnioski o płatności bezpośrednie

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 15 marca odbyła się konferencja prasowa. Dziennikarze spotkali się z dyrektorem PODR Robertem (...)

Podpisanie porozumienia o współpracy z KOWR

W dniu 11 marca 2024 r. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zostało podpisane Porozumienie w ramach współpracy przy (...)

Podkarpackie rolnictwo – nowoczesność i tradycja na Krajowych Dniach Pola w Boguchwale

Rozmowa z Robertem Pieszczochem, Dyrektorem Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info