Szkoły rolnicze, rekrutacja na rok 2022/2023

Termin składania wniosków o wsparcie na operacje, których przedmiotem jest opracowanie i wdrożenie innowacji w ramach działania „Współpraca” został przedłużony o dwa tygodnie, do 29 czerwca 2022 roku.

O taką pomoc mogą ubiegać się grupy operacyjne EPI, a limit wsparcia dla jednego beneficjenta to nawet 12 mln zł.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „NA NAJLEPSZE GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE W 2022 ROKU"

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Boguchwale informuje, że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego (...)

Materiał siewny - rusza nabór wniosków o przyznanie pomocy!

Od 25 maja do 25 czerwca 2022 roku można ubiegać się o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub (...)

Kolekcja ziół na polu doświadczalnym

Przygotowania do Dnia Pola idą pełną parą...

Kurs klasyfikatora grzybów Ruda Różaniecka 6-8 lipca 2022r.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje,że wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z koniecznością objęcia skutecznym nadzorem obrót grzybami rosnącymi w warunkach (...)

Mamy przyjemność poinformować, że na stronie Podkarpackiego e-bazarku pojawiła się nowa funkcja „Dam pracę/Poszukuję pracy”.

Inicjatywa ta powstała z myślą o pomocy dla uchodźców z Ukrainy, jak i również osób, które zmagają się z trudnościami (...)

Żyj zdrowo – spożywaj cuda z ula

Pyszny, słodki, ale jaki jeszcze jest miód?

Rzecz to dzisiaj niesłychana.... wymyśl imię dla bociana!

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego ogłasza II Edycję Konkursu "Rzecz to dzisiaj niesłychana... wymyśl imię dla bociana!" Konkurs przeznaczony jest dla uczniów (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info