Dobre przykłady aktywizacji mieszkańców wsi

Grupa doradców z Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego 21 września uczestniczyło w szkoleniu wyjazdowym pt. „Zooterapia i małe przetwórstwo jako dobre (...)

podrb

Rekordowa liczba królików na wystawie w Boguchwale!

ARiMR ogłosiła nabór wniosków na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”

Od 20 października do 30 listopada 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków na „Tworzenie grup (...)

Bitwa regionów 2021r

#SzczepimySięzKGW – do 15 września można starać się o dofinansowanie z ARiMR

Tylko do 15 września biura powiatowe ARiMR przyjmują wnioski o udzielenie wsparcia dla tych kół gospodyń wiejskich, które włączą się (...)

Znamy laureatów konkursu Rolnik Roku 2021

W sobotę 21 sierpnia podczas gali towarzyszącej Międzynarodowym Targom Potato Poland 2021 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w krajowym etapie (...)

PORTAL ARIMR DOŁĄCZA DO RZĄDOWEJ PLATFORMY

Szanowni Państwo, portal ARiMR dołącza do rządowej platformy www.gov.pl, która scala witryny wszystkich ministerstw i innych podmiotów publicznych.

podrb

XXIX Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza ROL-SZANSA 2021

Rusza pomoc na refundację wydatków poniesionych na bioasekurację

Rolnicy, którzy utrzymują w swoich gospodarstwach trzodę chlewną, mogą od 6 do 27 sierpnia 2021 r. ubiegać się o refundację (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info