Koła gospodyń wiejskich mogą składać wnioski jeszcze do 30 września

Do końca bieżącego miesiąca koła gospodyń wiejskich mogą się ubiegać o przyznanie środków finansowych na działalność statutową.

Do 3 października można jeszcze złożyć wnioski o przyznanie pomocy dla interwencji Tworzenie i rozwój organizacji producentów i grup producentów rolnych

Rolnicy mogą starać się o kredyty preferencyjne z dopłatą z ARiMR

Kredyt preferencyjny jest rodzajem linii kredytowej przeznaczonej dla konkretnej grupy klientów na sfinansowanie określonych celów. Jest to finansowanie na ściśle (...)

Wsparcie dla producentów świń – już można składać wnioski

Do 15 września 2023 r. producenci trzody chlewnej, którym zagraża utrata płynności finansowej w związku z aktualnymi ograniczeniami na rynku (...)

Do 31 sierpnia przedłużony zostaje termin składania wniosków o płatność w ramach dwóch interwencji pszczelarskich

Tworzenie i rozwój organizacji producentów i grup producentów rolnych – nabór wniosków od 4 września

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w zakresie interwencji I.13.2 – Tworzenie i rozwój (...)

Przypominamy: płatność dla małych gospodarstw – dokumenty TYLKO przez eWniosekPlus do 31 sierpnia

Do końca sierpnia o ryczałt w wysokości 225 euro/ha mogą się ubiegać rolnicy, którzy posiadają gospodarstwa o powierzchni do 5 (...)

Premie dla młodych rolników – start naboru 30 sierpnia

30 sierpnia 2023 roku rozpocznie się przyjmowanie wniosków o przyznanie Premii dla młodych rolników w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej (...)

Pomoc dla pszczelarzy – termin na złożenie wniosków o płatność w dwóch interwencjach wydłużony do 25 sierpnia

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info