PODBR
PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Konferencje

17.10.2022

"Pszczoły - nadzieja na jutro"

16.10.2022r. w domu ludowym w Bukowsku, odbyła się konferencja pszczelarska pod nazwą "Pszczoły - nadzieja na jutro", która była skierowana (...)

"Z wdzięczności do żywności" Światowy Dzień Żywności.

Światowy Dzień Żywności, obchodzony jest co roku 16 października. Z tej okazji osoby tworzące inicjatywę “W kole natury” wspólnie z (...)

Szkolenie pt. „Ekologiczny zbiór i wprowadzanie do uprawy roślin leczniczych w rejonach podgórskich”

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego 7 października odbyło się szkolenie pt. „Ekologiczny zbiór i wprowadzanie do uprawy roślin leczniczych w (...)

,,Formy sprzedaży produktów wytwarzanych w gospodarstwach rolnych”

W dniu 07.10.2022 w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko odbyła się konferencja powiatowa ,,Formy sprzedaży produktów wytwarzanych w gospodarstwach rolnych” (...)

Informacja o zaangażowaniu Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale we współpracę w projekcie „Zielona energia w rolnictwie Polski Wschodniej – uwarunkowania rozwoju”

Szanowni Państwo. Miło nam poinformować, że Podkarpacki ODR współpracuje z Uniwersytetem w Białymstoku przy realizacji projektu badawczo-wdrożeniowego „Zielona energia w rolnictwie (...)

Podatek od nieruchomości

Kto płaci podatki od nieruchomości?

Prowadzenie rachunkowości rolnej PL FADN w 2022 roku na terenie woj. podkarpackiego

Rachunkowość rolna PL FADN jest to Sieć Danych Rachunkowości Gospodarstw Rolnych (skrót od nazwy w jęz. angielskim: Farm Accountancy Data (...)

Wsparcie

03.10.2022
Wsparcie dla przetwórstwa z Krajowego Planu Odbudowy

Wsparcie dla przetwórstwa z Krajowego Planu Odbudowy

Nawet pół miliona zł na RHD może otrzymać rolnik w ramach pomocy z KPO

Podmioty ekonomii społecznej – funkcjonowanie i finansowanie

Ekonomia społeczna to sfera aktywności obywatelskiej i społecznej, która poprzez działalność gospodarczą i działalność pożytku publicznego służy: integracji zawodowej i społecznej (...)

Wybrano bezpieczne gospodarstwa rolne

Wybrano bezpieczne gospodarstwa rolne

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info