PODBR
PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

„Korzeniowe z Lubaczowa”

W dniu 20.09.2022 odbędzie się spotkanie „Korzeniowe z Lubaczowa”

Konferencje

07.09.2022
Nowe rozwiązania techniczne w produkcji roślinnej

Nowe rozwiązania techniczne w produkcji roślinnej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję organizowaną przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale!

Konferencje

07.09.2022
Nowoczesna gospodarka Pasieczna

Nowoczesna gospodarka Pasieczna

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję organizowaną przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale!

Wydarzenia

07.09.2022
Kulinarna „Bitwa Regionów” w Kolbuszowej

Kulinarna „Bitwa Regionów” w Kolbuszowej

Gmina Kolbuszowa obchodziła 28 sierpnia święto kłosa. Uroczystość dożynkowa została podzielona na dwie części. Pierwsza część odbyła się w kolbuszowskim (...)

Studia podyplomowe pn. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych”

Uprzejmie informujemy, iż trwa rekrutacja na studia podyplomowe pn. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych” (październik (...)

Inne

06.09.2022
Jak to się robi we Włoszech

Jak to się robi we Włoszech

Od 27 czerwca do 2 lipca grupa z Polski zainteresowana procesem tworzenia gospodarstw opiekuńczych wzięła udział w wyjeździe studyjnym pn. (...)

„Identyfikacja i promocja żywności wysokiej jakości szansą dla lokalnych producentów”

Partner KSOW: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „POLSKA EKOLOGIA” z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Lubelskim Ośrodkiem (...)

Konkursy

05.09.2022
Serdecznie zapraszamy podkarpackich pszczelarzy do udziału w konkursie  „Smaki podkarpackich miodów”

Serdecznie zapraszamy podkarpackich pszczelarzy do udziału w konkursie „Smaki podkarpackich miodów”

Konkurs organizowany jest w ramach XVII Jesiennej Giełdy Ogrodniczej połączonej z Podkarpackim Świętem Winobrania, VI Ogólnopolską Wystawą Królików, III Ogólnopolską (...)

Szkolenie w „Ziołowym Zakątku”

Od 23 do 24 sierpnia w Korycinach na Podlasiu odbyło się szkolenie pt. „Uprawa ziół i wykorzystanie ziół dziko (...)

Podkarpackie wspiera bioróżnorodność

W tym roku Samorząd Województwa Podkarpackiego już po raz ósmy przystępuje do realizacji zadań w ramach kampanii edukacyjnej pn.: „Rola (...)

XXI Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej

W dniach 27-28 sierpnia 2022 roku odbyło się XXI Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej, Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego, Regionalny Czempionat (...)

XXII Dożynki Województwa Podkarpackiego

W dniu 28 sierpnia 2022 r. w Osobnicy odbyły się XXII Dożynki Województwa Podkarpackiego, których patronat honorowy objął Prezydent RP (...)

Jużyna – podwieczorek dla żniwiarzy

Wydarzenie pod nazwą „Jużyna – podwieczorek dla żniwiarzy” powoli staje się kolejną cykliczną uroczystością w powiecie dębickim. Organizatorem i pomysłodawcą (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info