PODBR
PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

KSOW

28.10.2021
Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowotnej- zapoznanie się z dobrymi praktykami zagranicznymi (broszura)

Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowotnej- zapoznanie się z dobrymi praktykami zagranicznymi (broszura)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z broszurą z wyjazdu studyjnego na Litwę "Zooterapia jako naturalna metoda leczenia, rehabilitacji oraz (...)

Konferencje

28.10.2021
DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO 2021

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO 2021

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają 18 listopada 2021 (...)

Konkursy

26.10.2021
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS TESTOWY

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS TESTOWY

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dla rolników z Z ZAKRESU BEZPIECZNEJ PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM.

"PODKARPACKI BAZAREK" RUSZA JUŻ 6 LISTOPADA!

26 października podczas konferencji prasowej w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego została przedstawiona nowa inicjatywa. "Podkarpacki Bazarek" będzie to cykliczne przedsięwzięcie, (...)

Podkarpaccy pszczelarze na najwyższym podium

W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 21.10.2021 r. został podsumowany Ogólnopolski Konkurs „Pszczelarz Roku” VII edycja. Głównym organizatorem konkursu (...)

Rola i znaczenie owadów zapylających w biocenozach podkarpackich łąk i pastwisk

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat na świecie obserwuje się spadek liczebności owadów zapylających, w tym pszczół. Szacuje się, że wkład (...)

Warzywnictwo

21.10.2021
Innowacyjna kapusta typu Coolwrap

Innowacyjna kapusta typu Coolwrap

Kapusta głowiasta biała w Polsce posiada duże znaczenie gospodarcze, gdyż zajmuje pierwsze miejsce w strukturze upraw warzyw. Jest to warzywo (...)

KSOW

20.10.2021
Jak produkować i sprzedawać produkty ekologiczne

Jak produkować i sprzedawać produkty ekologiczne

Publikacja „Jak produkować i sprzedawać produkty ekologiczne” przybliża wiedzę w zakresie rozwoju rolnictwa ekologicznego, zasad produkcji ekologicznej, znakowanie i jakości (...)

Konferencja "Lokalne Partnerstwa ds. Wody szansą na wzmocnienie współpracy w zakresie racjonalnego gospodarowania wodą"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Lokalne Partnerstwa ds. Wody szansą na wzmocnienie współpracy w zakresie racjonalnego gospodarowania wodą", która (...)

Weź udział w konkursie pn. „Bezpieczna kwatera”

Zapraszamy wszystkich właścicieli kwater agroturystycznych z terenu całej Polski do udziału w konkursie pn. „Bezpieczna kwatera”.

inne

11.10.2021
Mocznik granulowany po nowemu

Mocznik granulowany po nowemu

Od 1 sierpnia 2021 r. rolnicy w Polsce mogą stosować mocznik granulowany tylko w formie mocznika zawierającego inhibitor ureazy albo (...)

Najlepsze gospodarstwa ekologiczne na Podkarpaciu

Podczas XVI Jesiennej Giełdy Ogrodniczej odbywającej się 3 października w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale został rozstrzygnięty konkurs „Najlepsze (...)

Polski Ład dla rolnictwa

Większe dopłaty unijne dla małych i średnich gospodarstw, nowy system ubezpieczeń upraw dla rolników, a także 4,5 mld zł na (...)

Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój – wkrótce rusza tzw. duży nabór wniosków

31 października rozpocznie się nabór dla zakładów przetwórczych w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info