PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Konferencje

17.10.2022

"Pszczoły - nadzieja na jutro"

16.10.2022r. w domu ludowym w Bukowsku, odbyła się konferencja pszczelarska pod nazwą "Pszczoły - nadzieja na jutro", która była skierowana (...)

"Z wdzięczności do żywności" Światowy Dzień Żywności.

Światowy Dzień Żywności, obchodzony jest co roku 16 października. Z tej okazji osoby tworzące inicjatywę “W kole natury” wspólnie z (...)

Szkolenie pt. „Ekologiczny zbiór i wprowadzanie do uprawy roślin leczniczych w rejonach podgórskich”

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego 7 października odbyło się szkolenie pt. „Ekologiczny zbiór i wprowadzanie do uprawy roślin leczniczych w (...)

,,Formy sprzedaży produktów wytwarzanych w gospodarstwach rolnych”

W dniu 07.10.2022 w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko odbyła się konferencja powiatowa ,,Formy sprzedaży produktów wytwarzanych w gospodarstwach rolnych” (...)

Informacja o zaangażowaniu Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale we współpracę w projekcie „Zielona energia w rolnictwie Polski Wschodniej – uwarunkowania rozwoju”

Szanowni Państwo. Miło nam poinformować, że Podkarpacki ODR współpracuje z Uniwersytetem w Białymstoku przy realizacji projektu badawczo-wdrożeniowego „Zielona energia w rolnictwie (...)

Podatek od nieruchomości

Kto płaci podatki od nieruchomości?

Prowadzenie rachunkowości rolnej PL FADN w 2022 roku na terenie woj. podkarpackiego

Rachunkowość rolna PL FADN jest to Sieć Danych Rachunkowości Gospodarstw Rolnych (skrót od nazwy w jęz. angielskim: Farm Accountancy Data (...)

Wsparcie

03.10.2022
Wsparcie dla przetwórstwa z Krajowego Planu Odbudowy

Wsparcie dla przetwórstwa z Krajowego Planu Odbudowy

Nawet pół miliona zł na RHD może otrzymać rolnik w ramach pomocy z KPO

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info