PODBR
PODBR
PODBR
PODBR

Aktualności

Ekologia

20.05.2021
WYBIERAM POLSKIE EKO

WYBIERAM POLSKIE EKO

To cykl imprez finansowanych z funduszu promocji mięsa wieprzowego, funduszu promocji mięsa wołowego, funduszu promocji ziarna zbóż i przetworów zbożowych (...)

Gwarancja spłaty kredytu z Funduszu Gwarancji Rolnych wraz z dopłatą do oprocentowania

Zachęcamy: gospodarstwa rolne (producentów produkcji podstawowej) i przedsiębiorstwa przetwórstwa rolno-spożywczego (MŚP) do skorzystania ze wsparcia Funduszu Gwarancji Rolnych w dostępie (...)

Bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin

Przed przystąpieniem do wykonywania wiosennych zabiegów środkami ochrony roślin warto przypomnieć kilka podstawowych zasad bezpiecznego ich stosowania, które należy bezwzględnie (...)

bobowate

14.05.2021
Chrońmy strączki

Chrońmy strączki

Zwalczanie sprawców chorób w uprawach roślin bobowatych, ze względu na zagrożenie dla plonowania tych roślin, jest zabiegiem niezbędnym. W dużym (...)

Zaproszenie na konferencję "Nowe rozwiązania techniczne w produkcji rolniczej"

W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po (...)

Ekonomika

30.04.2021
Pomagamy w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe

Pomagamy w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe

Zapraszamy do PODR z siedzibą w Boguchwale oraz do Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego w celu wypełnienia wniosków obszarowych za (...)

ANKIETA - Dywersyfikacja produkcyjnej funkcji stawów ziemnych w oparciu o semi-intensywny wychów okonia Perca fluviatilis

Zwracamy się do Państwa tj. osób zarządzających gospodarstwami rybackimi, hodowców i producentów ryb z prośbą o wypełnienie ankiety poświęconej badaniu (...)

OKOPOWE

30.04.2021
Dobór agrotechniki w uprawie ziemniaka w zależności od warunków klimatycznych

Dobór agrotechniki w uprawie ziemniaka w zależności od warunków klimatycznych

Profesjonalna uprawa ziemniaka wymaga szerszego podejścia do całości agrotechniki na przełomie wielu lat. Bardzo ważny jest odpowiedni przedplon. Co kilka lat (...)

Zapraszamy na imprezy promocyjno-handlowe do Boguchwały

"II Dzień Pola", "Wiosenne Targi Innowacji" oraz "Dni Otwartych Drzwi PODR Boguchwała połączone z XXII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych"

Rolnictwo 4.0 – zaproszenie do przesyłania oferty handlowej

Zapraszamy do przesyłania oferty handlowej polskich producentów rozwiązań w zakresie rolnictwa 4.0, w celu:

Jedz kolorowo - żyj zdrowo

Z biegiem lat, poprzez nabywanie wiedzy i doświadczeń, zaczynamy zdawać sobie sprawę, jak ważne jest nasze otoczenie i każdy – (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info